Zásahy
Technická pomoc 16.05.2019
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela do ulice Karla Čapka 243 na osobu uvězněnou ve výtahu. Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla otevření výtahu pomocí výtahového klíče a osobu vyprostila.
Technická pomoc 15.05.2019
Na ohlášení MěPo Krupka jednotka vyjela do ulice Karla Čapka 265 na padlý strom přes chodník.Po příjezdu na místo události jednotka provedla rozřezání pomocí motorové pily a odklidila strom z chodníku.Poté se vrátila na základnu.
Požár 15.05.2019
Na ohlášení KOPIS UL vyjela jednotka na Náves 26 Soběchleby,neobydlená budova je vidět kouř.Po příjezdu na místo jednotka zjistila že v rohu budovy doutná sláma 50x50 cm.Jednotka provedla zalití místa jedním barelem vody. Poté se vrátila na základnu.
Námětové cvičení 15.05.2019
Na telefonickou výzvu KOPIS UL výjezd jednotky na štolu Martin Krupka k vyhledávání 4 osob ztracených ve štole.Po příjezdu na místo jednotka provedla průzkum a předala velení HZS Teplice.Po domluvě s V.Z.jednotka provedla nasvícení místa zásahu pomocí elektrocentrály a led světel,dále jednotka vyváděla zachráněné osoby ze štoly. Po
ukončení cvičení se jednotka vrátila na základnu.
Dopravní nehoda 12.05.2019
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela na dopravní nehodu osobního vozidla . Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že se řidič nachází již mimo vozidlo. Jednotka zkontrolovala havarované vozidlo ze kterého neunikaly žádné provozní náplně. Na místo se dostavila ZSS Teplice a dopravní policie Teplice.Po dohodě s dopravní policií se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 06.05.2019
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela do ulice Dlouhá 637 na ohlášený vyvrácený strom ,opřený o panelový dům.Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila ,že strom je vyvrácený do volného prostoru. Jednotka provedla rozřezání stromu pomocí motorové pily.

Technická pomoc 06.05.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na odstranění zlomeného stromu a opřeného o budovu ZŠ Krupka Maršov.Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že zlomený strom je opřený o fasádu ZŠ.Jednotka za pomocí motorové pily strom rozřezala a uklidila z příjezdové cesty. Poté se vrátila zpět na základnu.
Požár 25.04.2019
Jednotka se po domluvě z velitelem zásahu na požářišti Dubí - Mstišov kde momentálně zasahovala mimo hasební obvod , že se přemístí na požár v Krupce - Vrchoslav pila.Po příjezdu na místo , byly zde již jednotky HZS Tce., SDH Srbice,SDH Unčín, SDH Krupka V, .Po lokalizaci požáru HZS Tce. odjíždí na základnu. Vel. jednotky Krupka , převzal řízení zásahu.Jednotka doplňovala vodu do cas Srbice.Jednotka taktéž poté odjíždí na základnu dovybavit cas, na místě setrvává sdh Krupka,Unčín,.
Požár 25.04.2019
Jednotka vyjela na ohlášený požár od KOPIS - jedná se o požár lesa, hrabanka, místo události směr Mstišov na proti oboře.Jednotka doplňovala vodu do cas, poté byla určena VZ na čerpání vody doplňování do cas z nedalekého rybníka za pomocí tří plovoucích čerpadel.V cca. 15:40 hod. jednotka odjíždí se svolením VZ do svého hasebního obvodu na požár (lesa, hrabanka), směr Krupka -Vrchoslav pila.
Požár 22.04.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na doutnající hrabanku na požářišti Přítkov Medvědí vrh. Po příjezdu na MU a provedeném průzkumu bylo zjištěno zahoření hrabanky cca 5x5m. K lividaci požáru nasazen 1x proud C. Po likvidaci se jednotka vrátila zpět na základnu.
<< <
> >>