Zásahy
Technická pomoc 20.03.2019
Na ohlášení MÚ Krupka jednotka vyjela na vyvrácenou borovici hrozící pádem na rodinný dům. Po příjezdu na místo události a po provedeném průzkumu byla vyžádána výšková technika z HZS TCE, po jejím příjezdu a ustavení, byla borovice postupně odřezána. Po odstranění stromu se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 18.03.2019
Jednotka vyjela na oznámení MP Krupka - jedná se o rozbité okenní skla v prvním patře, ohrožuje veřejnost. Jednotka technický zásah likvidovala za pomocí nastavovacích žebříků a trhacího háku.
Technická pomoc 14.03.2019
Jednotka vyjela na oznámení MP Krupka - jedná se o zapadlou dodávku mimo pozemní komunikaci. Jednotka po příjezdu na místo určení zjistila ,že se dodávka nachází mimo cestu cca. 50,metrů v louce, z důvodu špatného bahnitého přístupu k dodávce, jednotka použila k vyproštění automobilový naviják.Škoda, při zásahu - naviják se při tažení cca. 3 tunové dodávky z bubnu navijáku vyvlékl.Jednotka po vytažení automobilu z louky odjela zpět na základnu.
Technická pomoc 13.03.2019
Na vyhlášení KOPIS UL vyjela jednotka do ul. Nad tratí na ulomenou větev.Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o větev zasahující nad hřiště.Jednotka pomocí nastavovacích žebříků a trhacího háku provedla stržení větve.Po ukončení zásahu se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 12.03.2019
Na ohlášení MP Krupka a po vyrozumění KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela na odstranění utržené plechové střechy z garáže do sídliště
Hamry. po příjezdu na místo na události a provedeném průzkumu jednotka plechovou střechu 8x6 metrů rozřezala a rozebrala pomocí rozbrušovací pily a ručního nářadí. Po odklizení trosek z komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 11.03.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na vyvrácený strom na vozovku do ulice Komenského. Po příjezdu a provedeném průzkumu byl strom pomocí JMP a výškové techniky rozřezán a odklizen z komunikace. Na místě jednotka spolupracovala s MP Krupka a HZS Teplice. Po té se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 11.03.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na vyvrácený strom do el. vedení. Po příjezdu a provedeném průzkumu byla povolána výšková technika HZS Teplice a pracovní technik ČEZu. Po vypnutí el. proudu technikem strom pomalu rozřezán z výškové techniky. Po té se jednotka vrátila na základnu. Během čekání na technika ČEZu jednotka přejíždí k odstranění stromu do ulice Komenského.
Technická pomoc 11.03.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na odstranění plechu z plotu na komunikaci v ulice Koněvova, který ohrožoval chodce a provoz. Po příjezdu na místo události jednotka pomocí speciálního nářadí utržený plech odstranila a po té se vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 11.03.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela do ulice Koněvova 114 na utrženou krytinu ze střechy hotelu Cavalier. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu byl zjištěn pád střešního hřebenu do ulice, část visí na 2x arkýř hrozící pádem na chodník, jednotka povolala výškovou techniku. Pomocí výškové techniky odstraněno, zabezpečeno.Po té jednotka uklidila komunikaci a vrátila se zpět na základnu.
Technická pomoc 11.03.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na spadlý strom v el. vedení Horní Krupka ulice Ve Vísce. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno ,že vyvrácený strom se opírá o el.vedení. Pomocí teleskopické motorové pily a JMP strom rozřezán. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.
<< <
> >>