Zásahy
Technická pomoc 13.02.2020
Na ohlášení KOPIS Ul jednotka vyjela do ulice Polní na ohlášený prasklý strom nad veřejnou komunikací. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že se jedná o prasklý strom cca v 10 metrové výšce nad komunikací .Byla povolán žebřík HZS Teplice a bylo provedeno odřezání stromu . Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 11.02.2020
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na odstranění poškozené plechové krytiny ze střechy domu. Po příjezdu jednotky a provedeném průzkumu, zjištěno, že utržený plech visící ze střechy domu, hrozí pádem do ulice a přilehlé zahrady mateřské školky. Jednotka si na místo zásahu povolala výškovou techniku HZS Teplice. Pomocí VT plechovou střechu provizorně opravila.Poté se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 11.02.2020
Na ohlášení městské policie jednotka vyjela na vyvrácený strom do ulice B.Němcové, kde byl vyvrácený strom do vozovky. Jednotka strom rozřezala, odklidila a vrátila se zpět na základnu.
Technická pomoc 11.02.2020
Na ohlášení MÚ Krupka jednotka vyjela na nahlášený vyvrácený strom do zahrádkářské kolonie Hálkova stezka. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že jeden strom je v kmenu prasklý a zaklíněný o další strom a hrozí pádem na příbytek v zahrádce, druhý strom vyvrácený a padlý na plot zahrádky. Jednotka si na místo povolala lezeckou skupinu s HZS Teplice, která zajistila jeho ukotvení pomocí lana, druhý strom jednotka rozřezala a odklidila. Poté jednotka odvolána na další událost.

Technická pomoc 10.02.2020
Na ohlášení MP Krupka jednotka vyjela na zlomenou větev hrozící pádem na chodník v ulici Revoluční u Penny. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu zjištěna prasklá větev ve výšce cca 3m hrozící pádem na chodník.Jednotka větev a zbytek poškozeného stromu rozřezala a odklidila. Poté se vrátila na základnu.
Technická pomoc 10.02.2020
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na padlý strom přes komunikaci nad štolou Starý Martin. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu si jednotka nechala povolat městskou policii Krupka z důvodu zavěšení stromu nad vozovkou. Po příjezdu MP a uzavření komunikace jednotka strom rozřezala a odklidila z komunikace. Poté jednotka přejíždí na další událost.

IMG-20200210-WA0006.jpg
Technická pomoc 10.02.2020
Na výzvu KOPIS HZS UK výjezd jednotky na nahlášený padlý strom ulice Bohosudovská u lékárny. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu nebylo nic zjištěno. Poté se vrátila na základnu.

IMG-20200210-WA0004.jpg
Požár 10.02.2020
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyslána na požár osobního automobilu, ulice Pionýrů. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu již kouř nestoupal, automobil déle v šetření policii ČR, majitel dohledán. Automobil odstavil s tím, že šel dohledat náhradní díly.
Technická pomoc 10.02.2020
Na ohlášení MÚ Krupka, jednotka vyjela na zlomený strom do ulice Polní. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu byl strom z komunikace rozřezán a uklizen poté na místo zásahu vyžádána výšková technika na odstranění zlomené kmene stromu hrozící pádem na vozovkou. Pro nepřízenˇ počasí VT neustálena. Místo události předáno MP Krupka k uzavření komunikace. Jednotka odvolána na další událost.
IMG-20200210-WA0008.jpg

IMG-20200210-WA0007.jpg
Technická pomoc 10.02.2020
Na ohlášení městské policie Krupka jednotka vyjela na zlomený strom do ulice Nad Tratí. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu jednotka strom rozřezala a uklidila z komunikace. Jednotka dále poslána na další událost.
IMG-20200210-WA0003.jpg

IMG-20200210-WA0010.jpg