Zásahy
Technická pomoc 07.09.2020
Na ohlášení zaměstnance MÚ Krupka p. Vorlíčka jednotka vyjela na padlý strom na vozovku na Kalvárii. Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla rozřezání pomocí JMP a odstranila strom z vozovky. Poté se vrátila na základnu.

Technická pomoc 07.09.2020
Na ohlášení KOPIS UL jednotka do ulice Vinohrady, na srnce v potoce. Při příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že srnec se nemůže postavit na zadní nohy. Na místo se dostavil myslivec , který provedl odstřel. Jednotka pomohla vytáhnout srnce z koryta potoka a naložit. Poté se vrátila na základnu.

Technická pomoc 03.09.2020
Na ohlášení KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela k údajnému úniku plynu v panelovém domě. Po příjezdu na místo události a po provedeném průzkumu jednotka začala s měřením koncentrace plynu v domě, žádný únik nezaznamenán. Po příjezdu jednotky HZS TCE provedeno ještě jedno měření v celém domě - bez naměřených hodnot. Po odjezdu jednotky Teplice jsme počkali na příjezd plynárenské pohotovosti, měření zaměstnancem opět žádný únik nepotvrdil a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Ostatní pomoc 02.09.2020
Na žádost ZZS Teplice jednotka pomohla s transportem nadměrného pacienta do bytové jednotky v 6. NP po propuštění z nemocničního zařízení Po uložení pacienta na lůžko se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 31.08.2020
Na oznámení KOPIS Ul vyjela jednotka na prasklou větev přes polní cestu do Soběchleb Ústecká 24 Po příjezdu na místo jednotka větev rozřezala a odklidila mimo cestu.Jednotka se vrátila na základnu.

Technická pomoc 31.08.2020
Na oznámení KOPIS Úl vyjela jednotka na prasklou větev zasahující do silnice mezi Krupkou a Soběchleby.Po příjezdu na místo jednotka větev rozřezala a odklidila mimo vozovku.Jednotka se vrátila na základnu.

Technická pomoc 31.08.2020
Na oznámení KOPIS Ul vyjela jednotka na spadlý vzrostlý strom do Soběchleb Ústecká 80 (mateřská školka). Vyvrácený strom se nacházel na zahradě mateřské školky.Jednotka vyvrácený strom rozřezala a odklidila na hromadu.Strom poškodil při pádu dětský domek a jeho vybavení.

Dopravní nehoda 29.08.2020
Na žádost KOPIS UL vyjela jednotka do ulice Prokopská na ohlášenou dopravní nehodu se zraněním.Po příjezdu na místo zásahu,a následném průzkumu bylo zjištěno že uvnitř vozu se nikdo nenachází a jeden zraněný sedí vedle automobilu.Jednotka začala provádět předlékařskou pomoc a v tom se na místo dostavila jednotka HZS Teplice která si zraněnou paní převzala.JPO II krupka poté odpojila baterii a pomohla s utěšením příbuzné postižené.Po naložení zraněné osoby do ZZS provedla jednotka rozřezání stromu,úklid vozovky a po domluvě s Policií ČR se vrátila zpět na základnu.

Ostatní pomoc 28.08.2020
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na transport pacienta do vozu ZZS v ulici U Horní dráhy 604. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu, jednotka pomohla s naložením pacienta do vozu ZZS a poté se vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 26.08.2020
Na ohlášení projíždějícího řidiče a po dohodě s Kopis Ul jednotka vyjela na prasklou  větev stromu spadlou  na  tel. vedení a zasahující do komunikace . Po příjezdu na místo zásahu , jednotka provedla  odstranění prasklé větve  z vedení a komunikace a vrátila se zpět na základnu.
<< <
> >>