Zásahy
Požár 16.03.2020
Na žádost KOPIS vyjela jednotka na požár palet u haly firmy ROKA Teplice Emílie Dvořákové. Po příjezdu na místo a domluvě s V.Z.jednotka nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.
Technická pomoc 12.03.2020
Na ohlášení občana Města Krupky a po dohodě Kopis Ul jednotka vyjela do ulice Třěšňová na prasklý strom nad veřejným parkovištěm. Po příjezdu na místo zásahu s MP Krupka, jednotka zjistila, že se jedná cca o 10 m vysoký strom prasklý podélně . Provedla odstranění prasklé části,vyčištění parkoviště a vrátila se zpět na základnu.
Planý poplach 12.03.2020
Na oznámení občana Města Krupka a po dohodě s Kopis Ul jednotka vyjela do ulice Dukelských Hrdinů 290 na ohlášený kouř ze sklepa panelového domu. Po příjezdu na místo zásahu , bylo zjištěno že zde pracuje deratizační firma ASPRA Dubí a provádí deratizaci pomocí dýmovnic . Byla provedena kontrola sklepních prostorů v dýchací technice a poté se jednotka vrátila na základnu . Na místě zásahu správce budovy a MP Krupka . Jednotka HZS odvolána cestou k zásahu.
Technická pomoc 09.03.2020
Na žádost MÚ KRUPKA jednotka vyjela na odstranění kovové trubky trčící ze země do ulice Šeříková 228. Po příjezdu a provedeném průzkumu, jednotka pomocí kotoučové pily kovovou trubku odstranila a vrátila se na základnu.
Dopravní nehoda 08.03.2020
Na ohlášení Kopis ul. vyjela jednotka k dopravní nehodě v Husitské ul.Po příjezdu na místo jednotka zjistila že vozidlo nabouralo do kamene zdi pravou stranou.Nehoda bez zranění.Provozní náplně vyteklé z chladiče a ostřikovače. Zasypáno sorbentem.Poté jednotka řídila dopravu. Jednotka se vrátila na základnu.
Požár 07.03.2020
Na žádost Kopis Ul jednotka vyjela do objektu starých kasáren na ohlášený kouř. Po příjezdu na místo zásahu s MP Krupka , bylo zjištěno že se jedná o ohniště cca 30 x 30 cm s komunálním odpadem a kabely . Za použití jednoduchých hasebních prostředků provedena likvidace a jednotka se vrátila na základnu.
Technická pomoc 07.03.2020
Na ohlášení občana města vyjela jednotka na olejovou skvrnu v Havlíčkové ulici. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu jednotka zasypala vyteklý olej.20 kg absordan. Jednotka se vrátila na základnu.
Ostatní pomoc 05.03.2020
 Na žádost MU Krupka a po vyrozumění KOPIS UL vyjela jednotka do Krupka-Fojtovice na odkalení vodovodního řádu.Po odkalení řádu se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 04.03.2020
Na ohlášení městské policie Krupka jednotka vyjela na únik provozních náplní z osobního automobilu na křižovatku Kollárova a Třešnová. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu jednotka vyteklí olej zasypala 2kg absodan a poté se vrátila na základnu.
Požár 02.03.2020
Na žádost KOPIS Ul jednotka vyjela do ulice Husitská 227 na požár komínového tělesa. Po příjezdu na místo zásahu a po provedeném průzkumu zjištěnu vyhoření vyvložkovaného komínového tělesa. Ve spolupráci s HZS a výškové techniky bylo provedeno vyčištění komínového tělesa a objekt předán majiteli domu.
<< <
> >>