Zásahy
Požár 21.05.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na požár travního porostu 2x2 metry v ulici Jasmínová. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár malé kupky sena, jednotka na likvidaci použila 1x vysokotlaký proud a jednoduché hasící prostředky - vidle kopáč. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Požár beze škody. Na M.U. se dostavily hlídky PČR a MP Krupka.
Technická pomoc 20.05.2018
Na ohlášení MP a vyrozumění KOPIS Ul jednotka vyjela do ulice Dlouhá 636 do pečovatelského domu na otevření uzamčeného bytu. Po otevření bytu za přítomnosti MP si zraněnou osobu převzala ZZS Teplice .
Požár 19.05.2018
Jednotka vyjela na oznámení MP Krupka - jednalo se o nekontrolovaný táboráček v blízkosti lesa , zřejmě rozdělaný
dětmi. Jednotka likvidovala oheň cca. 1 x 1metr vodou.
Požár 19.05.2018
Na ohlášení MP krupka jednotka vyjela na kouř ze štěpky na parkoviště Komáří vížka . Po příjezdu jednotka zjistila , že se jedná o zapaření . Jednotka nezasahovala , vrátila se na základnu.
Technická pomoc 17.05.2018
Na ohlášení MÚ KRUPKA a vyrozumění HZS KOPIS UK jednotka vyjela na rozlomený strom do ulice U lanovky. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že se ze stromu ulomila větev o průměru 60cm v délce 15m a leží přes cestu a částečně zasahuje do zahrady. Jednotka větev rozřezala a odstranila z cesty. Poté si na místo vyžádala velitele čety z HZS Teplice, aby rozhodl o povolání lezecké skupiny a odstranění zbylých polámaných větví v průměru od 30-50cm v délce 10-15m, které se zaklínily v koruně druhého stromu. Strom dalším akutním pádem nehrozí, bylo doporučeno MÚ aby na místo povolal odbornou firmu na případné pokácení stromu.
Technická pomoc 17.05.2018
Na ohlášení občana města Krupka a po vyrozumění KOPIS HZS UK vyjela jednotka na únik oleje OA po technické závadě - prasklá poloosa při nájezdu na parkoviště z ulice U stadionu. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že z požkozeného vozidla vytéka olej, který jednotka zasypala. Po odtáhnutí odtahovou službou, místo uklidila a poté se vrátila zpět na základnu.
Dopravní nehoda 16.05.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na DN 3xOA. Po příjezdu na MU jednotka provedla průzkum, zjištěno 2 zraněné osoby, jedna v péči MP o druhou se postaral člen jednotky. Vozidla blokují celou šíří vozovky, únik provozních náplní vozidel, provedená proti požární opatření a únik olejů sorbenty. Hlídka MP ve spolupráci PČR uzavřela komunikaci a odkláněla dopravu. Jednotka po zadokumentování DN PČR provedla úklid vozovky po naložení na
odtah a sanaci. Poté se vrátila na základnu.

IMG-20180516-WA0003.jpg

IMG-20180516-WA0009.jpg
Taktické cvičení 16.05.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na ohlášený výbuch vlaku. Po příjezdu na MU zjištěno větší množství
zraněných osob, po dojezdu jednotky Ústí předání velení, poté se jednotka řídila pokyny VZ. Jednotka pomáhala s
transportem raněných osob. Jednalo se o taktické cvičení.
Technická pomoc 14.05.2018
Jednotka vyjela na žádost KOPIS - jednalo se o pomoc RZS , naložení pacienta z 1patra do sanitky. Jednotka společně z osádkou RZS naložila pacienta do sanitky a poté se vrátila na základnu.
Technická pomoc 14.05.2018
Jednotka vyjela na žádost MU krupka na technickou pomoc - jednalo se o doplnění vody do zásobníku a pročištění vodovodního potrubí na fotbalovém stadionu .
<< <
> >>