Zásahy
Technická pomoc 14.09.2018
Na výzvu KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela na nalomenou větev nad vozovkou v Krupce Vrchoslavi. Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že je strom o délce cca 15 metrů a průměru 45 cm zlomený ve výšce cca 0,5 metru nad zemí a zaklíněn do dalšího stromu, jednotka si na MU povolala výškovou techniku z CPS TCE, po ustavení techniky byl strom postupně odřezán, vozovka uklizena. Na MU se dostavila hlídka MP, která v místě řídila dopravu.
Technická pomoc 12.09.2018
Jednotka vyjela na žádost MÚ Krupka na spadlou větev v elektr. drátech. Jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o malou větev ve vysokém napětí, proto jednotka informovala KOPIS. O ohlášení na poruchy ČEZ. Jednotka se vrátila, nezasahovala.
Technická pomoc 12.09.2018
Jednotka vyjela na žádost občana Krupky  Na vyhlídce na zabouchnuté vchodové dveře , kde se nacházel uvnitř vnouček. Jednotka průzkumem zjistila, že v přízemí je otevřená ventilačka, jednotka použila speciální otvírání pro ventilačky- okno otevřela beze škody. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 10.09.2018
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela do ulice Šeříkova 235 na unik PHM z osobního vozu. Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla zasypání skvrny pomocí 1 kg sorbentu. S majitelkou vozu bylo dohodnuto odtažení vozidla.
Dopravní nehoda 10.09.2018
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela k ohlášené dopravní nehodě na silnici I/13 u Knaufu. Při příjezdu na místo zásahu se zde již nacházela ZZS , která projížděla okolo nehody. Jednotka provedla protipožární opatření - odpojení akumulátorů. Po dokumentaci dopravní policií a odklizení havarovaných vozidel, jednotka provedla úklid vozovky.Bylopoužito cca 10kg Absodanu.

IMG00356.jpg

IMG00359.jpg
Požár 08.09.2018
Jednotka vyjela na žádost KOPIS - je vidět hustý černý kouř u Prokopky za kolejema. Jednotka po příjezdu - současně z HZS Tce zjistila průzkumem ,že se jedná o požár komunálního odpadu a trávy. Jednotka osvětlila místo zásahu,pomohla HZS Tce s vytvořením útočného proudu a likvidací . Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 07.09.2018
Jednotka vyjela na žádost KOPIS UL na únik plynu do ul. Na Hamrech 573.Po příjezdu na místo zásahu jednotka cítila unikající plyn z bytu ve 3NP.Jednotka provedla uzavření plynu a vypnutí el. proudu.Na žádost Policie ČR následovalo otevření bytu a odvětrání prostoru. Majitelka se v bytě nenalézala. Následně byla dovezena MP Krupka. KOPIS vyrozuměl poruchy plynu a po předání majitelce se jednotka vrátila na základnu.
Dopravní nehoda 05.09.2018
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela na ohlášenou dopravní nehodu v Horní Krupce nad štolou Martin. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o dopravní nehodu osobního vozu BMW X5,kde ve voze sedí spolujezdec,který si stěžuje na bolest pravé ruky. Jednotka nasadila preventivně krční límec a provedla odpojení akumulátoru. Na místo se dostavila jednotka HZS Teplice a 2x ZSS. Řidič si stěžoval na bolest hrudníku. Jednotka HZS Teplice provedla odstranění dveří spolujezdce pomocí hydraulických nůžek a dále jednotky pomohly při transportu do sanity.
Technická pomoc 05.09.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na ohlášený únik benzínu z osobního automobilu. Po příjezdu na MU a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že vlivem technické závady na palivové soustavě - prasklá hadička. Rozsah 1x1m zasypáno sorbentem, pod vozidlo dána sběrná nádoba pro případný další únik, předáno majiteli. Majitel poučen.
Technická pomoc 05.09.2018
Na ohlášení KOPIS HZS UK jednotka vyjela na uzamčené malé dítě v autě. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že malé dítě v zamčeném autě je v pořádku. Pomocí speciálního nářadí jednotka auto otevřela a dítě předala matce. Na místo se dostavila hlídka PČR Krupka. Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.
<< <
> >>