Zásahy
Technická pomoc 5.1.2018
Na žádost majitelky a po ohlášení na KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela k vyproštění kočky zaseknuté ve větracím otvoru sklepních dveří.
Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu jednotka zvíře ze dveří vyprostilo pomocí ruční pilky a předalo majitelce.
01.01.2018

ROK 2018

Technická pomoc 30.12.2017
Na žádost KOPIS Ul. jednotka vyjela do ulice B.Bachury 685 na ohlášený transport pacienta. Jednotka provedla transport pacienta do sanitky a poté se vrátila na základnu.
Dopravní nehoda 23.12.2017
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela na ohlášenou dopravní nehodu na křižovatku ulic Komenského-Dlouhá.Při příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila,že se jedná o nehodu tří vozidel. Na místě se nacházela MěPo Krupka,která řídila dopravu.Jednotka provedla protipožární opatření na vozech.Po příjezdu dopravní policie a nafocení , jednotka provedla zasypání vozovky sorbentem a uklizení následků nehody.ZZS Teplice odvezla jednu účastnici nehody na kontrolu do nemocnice.
IMG00300.jpg

IMG00299.jpg

Požár 19.12.2017
Na žádost Kopis UL. jednotka vyjela na ohlášený požár rodinného domu v ulici Husova 299 Unčín.Při příjezdu na místo zásahu byla již požárem zasažena sedlová střecha domu. Jednotka natáhla vedení od CAS 1xB,rozdělovač a 2X C útočný proud.
Jednotka prováděla hašení ze dvou stran,při příjezdu dalších jednotek bylo prováděno rozebírání střešní konstrukce a
vyhledávání skrytých ohnisek.Po lokalizaci na místě po dohodě s velitelem HZS Teplice na místě zůstala místní jednotka JPO II Krupka a SDH Sobědruhy. Jednotky prováděly dohašování a vyhledávání ohnisek.Po likvidaci jednotka předala místo zásahu MěPo Krupka,která hlídala místo požářiště.
Jednotce JPO II bylo ohlášeno hlídkou MP Krupka že z uhašeného objektu se znovu začíná kouřit, a tudíž jednotka vyjela na místo události. Po příjezdu na místo události jednotka ve střešní izolaci vyhledávala zkrytá ohniska požáru a prováděla jejich hašení. Po příjezdu vyšetřovatele z HZS Teplice, jednotka zůstala na místě události a pomáhala z odklízením zbytků po požáru dle pokynů vyšetřovatele HZS. Na místo události se dostavila i hlídka PČR Krupka a následně byl povolán i psovod PČR.Po šetření se jednotka vrátila na základnu a na místě zůstala jednotka PČR Krupka a vyšetřovatel HZS Teplice.Při dohašovacích pracích odjel majitel domu s manželkou k ošetření k lékaři s popálenou nohou. Že má popálenou nohu oznámil až při odjezdu k lékaři.
IMG_20171219_074751.jpg

IMG_20171219_081135.jpg

IMG_20171219_074629.jpg

Technická pomoc 18.12.2017
Na žádost KOPIS HZS UL vyjela jednotka na ohlášenou událost na křižovatku Komenského a Havlíčkova na únik provozních látek z osobního auta. Na místě se již nacházela MP Krupka. Po provedeném průzkumu bylo zjištěno,vytékání pohonných hmot z prasklé nádrže osobního auta. Po zachycení a zbytku vytečení pohonných hmot do nádoby byl osobní automobil na vlastní zajištění majitelem odtažen. Poté jednotka uklidila vozovku a vrátila se na základnu.
Technická pomoc 17.12.2017
Na oznámení MP Krupka vyjela jednotka na událost zamotaná labuť do rybářského vlasce na vodní ploše Kateřina Modlany. Po příjezdu a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že labuť má zamotaný vlasec a splávek na končetině,jednotka se pokusila labuť odchytit, ale nepodařilo se jelikož se nejednalo o život ohrožující tohoto tvora tak
se jednotka po domluvě s KOPIS ÚL vrátila zpět na základnu a byla provedena kondiční jízda.
Planý poplach 11.12.2017
Na žádost KOPIS Ul jednotka vyjela na ohlášení bílý kouř ,jenž oznamovatelka pozoruje z dálky. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že se jedná o planý poplach.
Požár 9.12.2017
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na požár komínového tělesa do Krupky-Unčína Na Návsi č.p. 37. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu, byl požár zlikvidován pomocí kominického nářadí, dále byl vybrán kotel a komínové těleso od sazí. Na místo události se dostavila hlídka PČR Krupka a vyšetřovatel z HZS Teplice. Po závěrečném průzkumu bylo místo události písemně předáno majiteli objektu se zákazem použití topidla do prohlídky
komínového tělesa specializovanou firmou.
Dopravní nehoda 9.12.2017
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na dopravní nehodu silnice 13 u Přestanova. V době příjezdu jednotky zde již zasahovala osádka RZA Ústí nad Labem. Jednotka pomohla s nasazením krčního límce u jedné zraněné osoby,dále zajistila tepelný komfort a odpojila akumulátor. Po dojezdu druhého vozu ÚSTÍ byla jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na základnu.
<< <
> >>