Zásahy
Technická pomoc 14.01.2019
Na ohlášení správy města Krupka, vyjela jednotka k vyproštění 6 kusů zábran na hrad Krupka. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu jednotka provedla vyproštění zábran z hloubky cca 5m. Místo bylo provizorně za páskováno, byl informován pracovník MÚ Krupka , aby zajistil zatížení zábran proti dalšímu pádu.
Technická pomoc 14.01.2019
Na ohlášení správy města Krupka, jednotka vyjela na ucpanou propust potoka. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu bylo zjištěno ucpané koryto a voda se vlévá do zahrad a objektu. Jednotka provedla pročištění potoka a po té se vrátila na základnu.
Technická pomoc 14.01.2019
Po ohlášení MP Krupka, vyjela jednotka JPO II do Krupky ul. Prokopská k zahrádkářské kolonii. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o prasklý strom, který částečně leží na vozovce. Na místě události byla i hlídka MP Krupka, která řídila dopravu. Jednotka použila k rozřezání JMP a po úklidu vozovky se vrátila na základnu.Na místě události nevznikly žádné škody.
Požár 10.01.2019
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela do ulice B. Bachury na ohlášený kouř z bývalé posádkové jídelny. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila,že se jedná o nelegální vypalování kabelů. Jednotka použila jednoduché hasební prostředky. Na místo se dostavily hlídky MěPo Krupka a PČR Krupka,které si místo události převzaly.
Technická pomoc 10.01.2019
Na žádost zaměstnance MÚ Krupka jednotka vyjela do ulice Husitská 227 informační centrum na odstranění sněhových převisů ze střechy, které hrozily pádem na chodník. Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla odstranění sněhových převisů pomocí jednoduchých prostředků.
Technická pomoc 09.01.2019
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela na Komáří Vížku k vyhledávání 3 osob v okolí lyžařského vleku,kteří volali , že jsou vyčerpáni.Jednotka si vyžádala asistenci MěPo Krupka. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila,že cesta k místu zásahu je zaváta sněhem. Byl požádán řidič traktoru s radlicí k protažení cesty k místu zásahu. Hlídka MěPo Krupka vyjela k místu zásahu služebním vozem , jednotka JPO II Krupka si musela prořezávat cestu pomocí JMP. Mezitím hlídka MěPo Krupka našla hledané osoby, které svezla k vozidlu JPO II. Osoby byly umístěny do tepla vozidla. Na místo
zásahu byla povolána ZZS pro osobu , která si stěžovala na podchlazení a omrzlé nohy. Po příjezdu ZZS byla osoba předána posádce ZZS. Další dvě osoby byly hlídkou MěPo Krupka odvezeny domů.
Technická pomoc 09.01.2019
Na ohlášení MP Krupka jednotka vyjela do ulice Husitská na ohlášenou událost zlomená větev na vozovce.Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla rozřezání a odstranění větve z komunikace.Poté se vrátila na základnu.
Technická pomoc 08.01.2019
Jednotka vyjela na žádost KOPIS UL na utopenou laň v jezírku v areálu SŠ stavební Krupka.Po příjezdu jednotka provedla vytažení uhynulé laně a předání myslivcům Krupka. Na místě zásahu MP Krupka. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 04.01.2019
Na žádost Města jednotka vyjela k vyproštění spadlých zábran na hrad Krupka. Po příjezdu na místo události jednotka provedla rozebrání a vyproštění spadlých zábran z cca 6 metrů hloubky a poté provedla jejich znovu osazení podél příjezdové cesty, kde hrozí pád osob do hloubky vlivem chybějícího zábradlí.
Technická pomoc 03.01.2019
Jednotka vyjela na ohlášenou událost od KOPIS - jedná se nekomunikující osobu uzamčenou v zahradní chalupě.
Jednotka po příjezdu na místo určení, kde se již nacházela RZS Teplice a majitelka chalupy jednotka průzkumem zjistila ,že se
jedná o uzamčené dveře a vevnitř se nachází osoba, která již přestala komunikovat.Jednotka za přítomnosti majitelky chalupy vylomila dveřní zámek a provedla násilný vstup do objektu. V prvním patře se
nacházel na pohovce muž , který nemohl chodit.Na místo se dostavila hlídka policie ČR, která si převzala místo události. Jednotka pomohla RZS Teplice s transportem do sanity a následně se vrátila zpět na základnu.
<< <
> >>