Zásahy
Požár 11.07.2019
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela do Fojtovic na ohlášený požár v lese. Při jízdě na místo zásahu jednotku dojela HZS Teplice s CAS 24,kterou jednotka pustila.Po příjezdu na místo zásahu jednotka pomohla natáhnout dopravní vedení od CAS a na místě jednotka byla jako záloha na dodávku vody.Po likvidaci požáru jednotka pomohla balit hadice HZS Teplice. Poté se jednotka vrátila na základnu.
Požár 10.07.2019
Na ohlášení KOPIS UL jednotka vyjela na ohlášený požár travního porostu v ulici Dukelských hrdinů 276.Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že se jedná o požár 1x1 m . Jednotka použila 1xC proud. Poté se vrátila na základnu.
Požár 10.07.2019
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na ohlášený požár louky na Písečný vrh. Po příjezdu na místo události byla jednotka určena k hasebním pracím po obvodu požáru. Po likvidaci požáru byla jednotka VZ odeslána zpět na základnu.
Požár 30.06.2019
Na ohlášení Kopis Ul jednotka vyjela na požár louky o rozměru 30 x 30 m vedle parku H.Lindnerové. Za použití jednoduchých hasebních prostředků jednotka provedla likvidaci a vrátila se zpět na základnu.
Požár 30.06.2019
30.6.2019
Na výzvu KOPIS HZS UL vyjela jednotka na ohlášený kouř v lese mezi Krupkou a Dubím. Po dlouhém hledání MU a provedeném průzkumu bylo zjištěno, že požářiště se nachází mimo příjezdové cesty. Jednotka pomohla s dálkovou dopravou vody a po vyprázdnění CAS se domluvila s VZ o návratu na základnu kde zajišťovala výjezd pro Teplice a Krupku.
1.7.2019
Na výzvu KOPIS HZS UL jednotka vyjela na požářiště kde prováděla dohašovací práce dle pokynu VZ. Po ukončení zásahu se vrátila zpět na základnu.
Požár 27.06.2019
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela na ohlášený požár na Medvědí vrch. Jednotka byla během jízdy k zásahu po dohodě KOPIS a velitelem zásahu odvolána a nezasahovala.
Technická pomoc 26.06.2019
Na ohlášení MěPo Krupka jednotka vyjela do sídliště Hamry 569 na zlomenou větev nad chodníkem. Po příjezdu na místo události jednotka provedla odstranění větvě pomocí JMP a vrátila se na základnu.
Technická pomoc 24.06.2019
Na žádost M.P.Krupka jednotka vyjela na ohlášenou dopravní nehodu osobního vozu u Olympie Komenského ul.Na místě se nacházela M.P. Krupka, která řídila dopravu.Po příjezdu na místo se jednotka domluvila s M.P.a provedla zásyp provozních kapalin.Po provedení zásypu se vrátila zpět na základnu.
Planý poplach 24.06.2019
Jednotka vyjela na žádost KOPIS - jedná se o zřejmě lesní požár nad Běhánky - Přítkov , místo ohniska nemůžou upřesnit. Jednotka společně z HZS Tce. vyjela na vyhledání tohoto místa zásahu. Po delším pátrání nebylo zjištěno místo, ale od PENNY z Dubí je stále vidět kouř. Jednotka dále zjišťovala místo, po příjezdu  lesního revírníka, bylo domluveno že on nám se pokusí místo nalézt a že nám to ohlásí. Po delší době nic nenalezeno,jednotka se společně z HZS Tce. vrátila zpět na základnu.
Technická pomoc 22.06.2019
Na ohlášení MP Krupka jednotka vyjela na vyteklé provozní náplně z neznámého vozidla v Krupce ulice Dukelských Hrdinů. Po příjezdu na místo události a provedeném průzkumu byla zjištěna rozlitá motorová nafta v délce cca 30m x 0,5m, poškozené vozidlo se na místě nenachází. Jednotka vozovku asanovala sypkými sorbenty. Po asanaci se vrátila zpět na základnu.
<< <
> >>