Zásahy
Technická pomoc 18.11.2018
Jednotka vyjela na oznámení městské policie Krupka - jedná se o uzavřený prostor - rodinný dům v něm zřejmě žena pod práškama. Jednotka přijela na místo určení a při průzkumu na místo , dorazila také dcera majitelky domu .Dcera otevřela vchodové dveře klíčem a poté jednotka společné s MP Krupka provedla vyhledání osoby. Osoba se nacházela v prvním patře v koupelně , mezi umyvadlem a vanou .Provedli jsme první pomoc a poté dorazila RZS Teplice. Pacientku jsme společně pomohli naložit do sanitky. Jednotka se vrátila na základnu.
Technická pomoc 14.11.2018
Na ohlášení MěPo Krupka jednotka vyjela na ohlášenou událost srna v jámě na Komáří vížce. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se srna nachází v jámě hluboké cca 15 metrů , kde nebude možné použít nastavovací žebříky. Jednotka na místo povolala lezeckou skupinu z HZS Teplice, která srnu vyprostila.Během zásahu nedošlo k žádné mimořádné události.
Technická pomoc 9.11.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na zlomený strom přes plot MP Krupka. Po příjezdu na místo události jednotka strom rozřezala a po té se vrátila na základnu.
Technická pomoc 4.11.2018
Jednotka vyjela na žádost KOPIS UL na olejovou skvrnu do ul.Havlíčkova. Po příjezdu na místo události jednotka zjistila, že na parkovišti došlo k úniku motorového oleje na ploše 1m2.Vozidlo se na místě nenacházelo.Na likvidaci bylo použito 5kg sorbentu. Po ukončení se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 29.10.2018
Na oznámení MP Krupka vyjela jednotka do ulice Vodní 13/11 za účelem vniknutí do uzavřených prostor .Důvodem zraněné osoby uvnitř. Po příjezdu na místo události kde se již nacházela MP Krupka,jednotka průzkumem zjistila, že se do prostor půjde dostat oknem otevřeným v poloze větrání. Za pomoci speciálního nářadí jednotka vnikla do prostor a otevřela dveře Městské policii Krupka, která u pacienta provedla prvotní předlékařskou pomoc. Po příjezdu ZZS Teplice pomohla jednotka JPO se snesením pacienta do sanitky a poté se vrátila zpět na základnu. Na místě události nevznikly žádné škody na majetku.
Technická pomoc 21.10.2018
Jednotka vyjela na žádost MP Krupka, na zraněnou osobu v kolejišti . Jedná se o odstranění krve na zemi v kolejišti. Na místě MP Krupka a RZS Teplice , která osobu odvezla . Jednotka odstranila skvrnu krve proudem C.
Planý poplach 17.10.2018
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela do ulice nad Plovárnou 512 , kde byl cítit plyn z kanálu. Na místo zásahu se dostavila jednotka HZS Teplice,která provedla měření .Nebylo nic naměřeno.Zásah byl hodnocen jako planý poplach.
Požár 15.10.2018
Na žádost KOPIS UL vyjela jednotka na požár trávního porostu do ul. Na Výrovce. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o požár trávy a křoví na ploše 2x3m.Na likvidaci bylo použito jednoho proudu C cca 500 l vody. Bez škody. Po ukončení se jednotka vrátila na základnu.
Technická pomoc 13.10.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka Do Krupky na Střeleckou stezku k záchraně psa, který při venčení spadl do cca 4 metry hluboké díry. Cestou k zásahu se k jednotce JPO II připojila jednotka lezecké skupiny z HZS Teplice, která psa z díry vyzvedla. Jednotka JPO II dále nezasahovala. Na místo události se dostavila hlídka MP Krupka, která si převzala místo události k zabezpečení a označení díry. Jednotka JPO II se vrátila po té na základnu. Na místě události
nevznikly žádné škody.

Technická pomoc 7.10.2018
Na výzvu KOPIS HZS UK vyjela jednotka na odstranění stromu přes cestu do ulice Husitská u zastávky Kanceláře. Po příjezdu na místo události jednotka strom rozřezala a uklidila z cesty. Na místě dopravu řídila MP Krupka.
<< <
> >>