Fotogalerie

           

Zásahy
18.11.2018
Technická pomoc
Jednotka vyjela na oznámení městské policie Krupka - jedná se o uzavřený prostor - rodinný dům v něm zřejmě žena pod práškama. Jednotka přijela na místo určení a při průzkumu na místo , dorazila také dcera majitelky domu .Dcera otevřela vchodové dveře klíčem a poté jednotka společné s MP Krupka provedla vyhledání osoby. Osoba se nacházela v prvním patře v koupelně , mezi umyvadlem a vanou .Provedli jsme první pomoc a poté dorazila RZS Teplice. Pacientku jsme společně pomohli naložit do sanitky. Jednotka se vrátila na základnu.


14.11.2018
Technická pomoc
Na ohlášení MěPo Krupka jednotka vyjela na ohlášenou událost srna v jámě na Komáří vížce. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se srna nachází v jámě hluboké cca 15 metrů , kde nebude možné použít nastavovací žebříky. Jednotka na místo povolala lezeckou skupinu z HZS Teplice, která srnu vyprostila.Během zásahu nedošlo k žádné mimořádné události.


9.11.2018
Technická pomoc
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na zlomený strom přes plot MP Krupka. Po příjezdu na místo události jednotka strom rozřezala a po té se vrátila na základnu.


Důležitá telefonní čísla

 112  Tísňová linka
 150  Hasiči
 155  Zdravotnická záchraná služba
 156  Městská policie
 158  Policie ČR
Napište nám


 
 
© 2011 Hasiči Krupka - JPO II, www.hasicikrupka.cz