Fotogalerie

           

Zásahy
15.09.2017
Technická pomoc
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela do ulice Dlouhá 636. Dům s pečovatelskou službou . V patře paní uklouzla za dveřmi a komunikovala . Za spolupráce MP Krupka a sestřiček provedla jednotka otevření bytu a paní si přebrali ihned do péče . Po té se jednotka vrátila zpět na základnu.


14.09.2017
Technická pomoc
Jednotka vyjela na ohlášený vyvrácený strom na Hálkově stezce. Jednalo se o silně napružený a z části kmen visící na střeše a komínovém tělesu chalupy v soukromé zahradě. Již dne 4.9.17 jednotka na této události byla, ale po zjištění že strom je spadlý na soukromý pozemek se zásah neprovedl, až dnes po domluvě z majitelem a zástupcem MÚ Krupka (pan Vorlíček).Jednotka likvidovala za pomocí motorové pily a nastavovacích žebříků tento strom. Při likvidaci tohoto stromu došlo u příslušníka (pan Vácha P.)při odřezávání napružené větve k podklouznutí a následnému
pádu ze stráně cca.2metry.


13.09.2017
Technická pomoc
Jednotka vyjela na žádost pracovnice MÚ Krupka paní Kaulové , na technickou pomoc, ohledně otevření elektrorozvodny v budově bývalého MÚ Krupka.Jednotka za pomocí ručního nářadí - kleštěma, rozvodnovou skříň otevřela. Poté se zpět vrátila na základnu.


Důležitá telefonní čísla

 112  Tísňová linka
 150  Hasiči
 155  Zdravotnická záchraná služba
 156  Městská policie
 158  Policie ČR
Napište nám


 
 
© 2011 Hasiči Krupka - JPO II, www.hasicikrupka.cz