Zásahy
Technická pomoc
Na ohlášení zaměstnance MÚ Krupka p. Vorlíčka jednotka vyjela na padlý strom na vozovku na Kalvárii. Po příjezdu na místo zásahu jednotka provedla rozřezání pomocí JMP a odstranila strom z vozovky. Poté se vrátila na základnu.

Technická pomoc
Na ohlášení KOPIS UL jednotka do ulice Vinohrady, na srnce v potoce. Při příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila , že srnec se nemůže postavit na zadní nohy. Na místo se dostavil myslivec , který provedl odstřel. Jednotka pomohla vytáhnout srnce z koryta potoka a naložit. Poté se vrátila na základnu.

Technická pomoc
Na ohlášení KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela k údajnému úniku plynu v panelovém domě. Po příjezdu na místo události a po provedeném průzkumu jednotka začala s měřením koncentrace plynu v domě, žádný únik nezaznamenán. Po příjezdu jednotky HZS TCE provedeno ještě jedno měření v celém domě - bez naměřených hodnot. Po odjezdu jednotky Teplice jsme počkali na příjezd plynárenské pohotovosti, měření zaměstnancem opět žádný únik nepotvrdil a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka