Zásahy
Technická pomoc
Na výzvu KOPIS HZS ÚK jednotka vyjela na nalomenou větev nad vozovkou v Krupce Vrchoslavi. Po příjezdu na MU průzkumem zjištěno, že je strom o délce cca 15 metrů a průměru 45 cm zlomený ve výšce cca 0,5 metru nad zemí a zaklíněn do dalšího stromu, jednotka si na MU povolala výškovou techniku z CPS TCE, po ustavení techniky byl strom postupně odřezán, vozovka uklizena. Na MU se dostavila hlídka MP, která v místě řídila dopravu.

Technická pomoc
Jednotka vyjela na žádost MÚ Krupka na spadlou větev v elektr. drátech. Jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o malou větev ve vysokém napětí, proto jednotka informovala KOPIS. O ohlášení na poruchy ČEZ. Jednotka se vrátila, nezasahovala.

Technická pomoc
Jednotka vyjela na žádost občana Krupky  Na vyhlídce na zabouchnuté vchodové dveře , kde se nacházel uvnitř vnouček. Jednotka průzkumem zjistila, že v přízemí je otevřená ventilačka, jednotka použila speciální otvírání pro ventilačky- okno otevřela beze škody. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka