Zásahy
09.09.2019
Technická pomoc
Na žádost KOPIS UL jednotka vyjela na ohlášenou událost únik plynu do Šanova,Trnovanská 1294.Po příjezdu na místo zásahu se zde již nacházela jednotka HZS TCE a plynárenská pohotovostní služba.
Jednotka na místě zásahu nezasahovala a poté se vrátila na základnu.

08.09.2019
Technická pomoc
Jednotka na žádost KOPIS UL vyjela na otevření bytu se zraněnou osobou.Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se na místě nachází Policie ČR.Dům byl otevřen a zraněná osoba Kazdová Anna se nacházela na schodech v bezvědomí.Jednotka provedla předlékařskou pomoc.Po příjezdu RZS byla předána lékaři.Jednotka se vrátila na základnu.

07.09.2019
Požár
Jednotka vyjela na žádost KOPIS UL na požár elektroinstalace.Po příjezdu na místo zásahu jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o požár zásuvky v koupelně uhašené před příjezdem jednotky.V bytě se nenacházely žádné osoby,el. instalace byla vypnutá.Jednotka provedla odvětrání bytu.Na místě zásahu přítomen VPP. Po ukončení
zásahu byl byt předán majiteli a jednotka se vrátila na základnu.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka