Zásahy
Požár
Na výzvu KOPIS HZS UK jednotka vyjela na požár travního porostu 2x2 metry v ulici Jasmínová. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár malé kupky sena, jednotka na likvidaci použila 1x vysokotlaký proud a jednoduché hasící prostředky - vidle kopáč. Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu. Požár beze škody. Na M.U. se dostavily hlídky PČR a MP Krupka.

20.05.2018
Technická pomoc
Na ohlášení MP a vyrozumění KOPIS Ul jednotka vyjela do ulice Dlouhá 636 do pečovatelského domu na otevření uzamčeného bytu. Po otevření bytu za přítomnosti MP si zraněnou osobu převzala ZZS Teplice .

19.05.2018
Požár
Jednotka vyjela na oznámení MP Krupka - jednalo se o nekontrolovaný táboráček v blízkosti lesa , zřejmě rozdělaný
dětmi. Jednotka likvidovala oheň cca. 1 x 1metr vodou.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka