Zásahy
03.11.2017
Požár
Na žádost Kopis Ul. Jednotka vyjela na požár do ulice Na Hrázi . Po příjezdu na místo zásahu , zjištěno , že se jedná o zahoření listí. Použité jednoduché hasební prostředky . Po likvidaci se jednotka vrátila na základnu.Na místě MP a PČR Krupka.

01.11.2017
Technická pomoc
Na ohlášení MÚ Krupka vyjela jednotka do Krupky ul. Cínová č.p. 134, kde po vichřici byl nad domem nebezpečně vyvrácený strom. Jednotka za pomoci ručních motorových pil strom pomalu odřezávala. Po rozřezání byl informován pracovník MÚ Krupka a jednotka se vrátila na základnu.

31.10.2017
Požár
Na žádost KOPIS UL.jednotka vyjela na požár textilie na plotě do ul.Na Hrázi 136. Jednotka provedla průzkum a zjistila,že soused
při příjezdu naší jednotky požár uhasil jednoduchým hasícím prostřetkem.Jednotka nezasahovala, majitelka nepovažuje
za škodu způsobenou na plotě.Poté se jednotka vrátila se zpět na základnu.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka