Zásahy
01.07.2018
Požár
Na žádost Kopis Ul jednotka vyjela do Teplic na ohlášený požár autodílny do ulice E. Dvořákové. Po příjezdu na místo zásahu po domluvě s velitelem prováděla doplňování hasiva do cisterny HZS . Po doplnění hasiva a doplnění byla jednotka odeslána zpět na základnu. Během zásahu došlo k poškození 1x hadice C a jedenkrát hadice B.

30.06.2018
Technická pomoc
Jednotka vyjela na ohlášení Městské policie - utonulé zvíře v požární nádrži , místo průmyslová zóna Krupka. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o středně velkého psa, jednotka provedla odklizení utonulého psa do igelitového pytle z nádrže a vrátila se zpět na základnu.

Technická pomoc
Jednotka prováděla na žádost MÚ Krupka ( pan Kočiš) čištění tří ucpaných kanálových příčníkú. Jednalo se o pracovní činnost pro město Krupka.

Důležitá telefonní čísla

112  Tísňová linka